660 491 915

Robię w budżetówce

Żółta Rewolucja w Budżetówce!
Strona na Facebook’u ,,Robię w budżetówce” skupiła w ciągu trzech lat społeczność ok. 50 tysięcy osób, które z różnych powodów chciałyby poprawić
swoją sytuację zawodową. Fanpage miał początkowo cel głównie rozrywkowy  (blaski i cienie pracy w budżetówce). Jednak potencjał projektu przekuty został w rzetelną, choć nie pozbawioną zdrowego dystansu i poczucia humoru dyskusję o zmianie nastawienia do pracy pracowników instytucji kultury, nauczycieli, lekarzy, naukowców, urzędników, słowem ,,budżetówki”. Mamy na myśli zmianę nastawienia w podwójnym sensie: nas samych do naszej pracy oraz zmianę perspektywy widzenia naszych zawodów przez decydentów, którzy nas zatrudniają:-)

Przyjęliście entuzjastycznie pomysł zorganizowania centrum edukacyjnego dedykowanego właśnie budżetówce, więc oto jesteśmy - dla Was :-)

Weź udział w Wielkiej Żółtej Rewolucji w Budżetówce!

Zafunduj sobie swoją własną zawodową rewolucję - my Ci w tym pomożemy!

O mnie

Monika Polaczek

Doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, certyfikowany coach - Akademia Profesjonalnego Coachingu akredytowana przez Noble Manhattan Coaching. Jako adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego wykładała coaching, artcoaching oraz filozofię. Prowadziła także zajęcia z komunikacji interpersonalnej, strategii zarządzania stresem, etyki i deontologii zawodów medycznych oraz filozofii dla studentów  Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, członek Rady Programowej kierunku Doradztwo Filozoficzne i Coaching w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładała także na Uniwersytecie III Wieku pod patronatem Wyższej Szkoły Humanitas, od kilku lat właścicielka i trener w Centrum Szkoleń i Coachingu SiC! Jej atuty to ponad 12 – lenia praktyka w zawodzie trenera i wykładowcy oraz znajomość realiów ,,budżetówki” zarówno od strony pracownika, menadżera zespołu, jak i szkoleniowca. Ma świetny kontakt z ludźmi i poczucie homoru. Stworzyła i administruje portal internetowy zrzeszający około 50 tysięcy pracowników budżetówki pod nazwą ,,Robię w budżetówce”. Specjalizuje się w

 • zapobieganiu wypaleniu zawodowemu,
 • przechodzeniu przez trudną zmianę
 • artcoachingu,
 • dietcoachingu
Prowadzi warsztaty, zajęcia indywidualne oraz szkolenia dla firm.

Magdalena Papierniak

Kobieta - żywioł. Udowodniła, że się da! Pewnego dnia bez strachu przed nieznanym rzuciła budżetówkę i do dzisiaj z sukcesem prowadzi własną firmę. Kocha zwierzęta i zrealizowała swoje marzenie o pracy z nimi. Jej salon piękności dla klientów pokrytych futrem zyskał renomę i zaufanie wśród czworonożnych przyjaciół i ich opiekunów. Salon ?Style-Dog ? mieści się w Dąbrowie Górniczej, tel. 507 483 008?

 • Też kochasz psy? Kurs grooming'u – czynności pielęgnacyjnych wykonywanych w stosunku do zwierząt: psów, kotów i innych sierściuchów wymagających czesania, strzyżenia lub usuwania martwej sierści. Może to właśnie początek także Twojej nowej drogi zawodowej! Magda jest już mistrzem w swoim fachu i chętnie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie początkującym w tym zawodzie. Umów się na konsultację!
 • Magda, oprócz wielu talentów, ma jeszcze jeden bezcenny dar oraz wiedzę i doświadczenie w przydatnym temacie: potrafi  świetnie pisać wnioski o dofinansowanie do nowo powstałych działalności gospodarczych! I w tym także może Ci pomóc!

Olga Lulek

Olga Lulek z zawodu etnograf, od wielu lat ,,robi w kulturze", prowadzi inspirujące i arcyciekawe warsztaty dla najmłodszych, dzieci ją uwielbiają! Siła napędowa projektu LUK! czyli Latającego Uniwersytetu Kreatywności. Warsztaty z Olą to między innymi:

 • Eko dom: tworzymy zapachowe woreczki, czyli magiczne jutowe woreczki z lawendą, idealne na mole i inne potwory z szafy!!! Mydełka glicerynowe - stwórz swój własny kosmetyk: bez parabenów, chemii, szkodliwych dodatków, za to w wymyślonym przez Ciebie kształcie i unikatowym wyglądzie. Robimy także wyjątkowe świece zapachowe.
 • Łapacze snów - najpopularniejsze warsztaty Oli, na które dzieci chcą wracać wielokrotnie! Szczegółów nie zdradzamy przez Internet, bo to tajemnice przekazane nam przez starego Indianina o imieniu ,,Tropiący Kolorowe Sny". Wszystko opowiemy Wam na warsztatach w największej tajemnicy!!!
 • Wełniane bajeczki kojące smuteczki, czyli  druty, wełny, kordonki i szydełka  - nauka kreatywności i cierpliwości na warsztatach z dziergania bez narzekania! Można sobie zrobić: unikatowe podstawki pod kubek, torby, osłonki na doniczki, a nawet szaliki i czapki.
 • Folkowe klimaty: palmy wielkanocne, ,,podłaźniczka" - trochę tradycji, trochę zabawy, bardzo dużo inspiracji. Tu zrobimy także: ozdoby świąteczne, wielkanocne wianki na drzwi, świąteczne stroiki na stół.
 

Robert Wróbel

Artysta fotografik, ,,fotograf akrobata", żyje i fotografuje z pasją. Jego sesje nigdy nie są ,,rzemiosłem", a zawsze wydobywają z fotografowanego obiektu jego indywidualną historię. Ma dar dzielenia się swoją fachową wiedzą, świetny sprzęt i niewyczerpaną radość tworzenia. Czego możesz się spodziewać, jak umówisz się na spotkanie z Robertem:

 • wyjątkowych fotografii, które wykorzystasz na swojej stronie internetowej, profilu na FB i wszędzie tam, gdzie będziesz chciała/chciał zareklamować swój produkt.
 • WIEDZY I PROFESJONALNYCH PORAD na temat tego jak w przyszłości samodzielnie wykonywać zdjęcia profesjonalnie, zawodowo i nie banalnie !!!

MARTA SMĘDZIK

Właścicielka salonu kosmetycznego ,,La Mart". Kobieta o wielu talentach, stylizacja rzęs to dla niej nie tylko praca, ale i pasja, a oczy jej klientek to dzieła sztuki. Salon Marty znajduje się w Sosnowcu, na ul. Targowej 8, tel. 572 555 100

 • W ofercie salonu: PROFESJONALNE KURSY Z ZAKRESU STYLIZACJI RZĘS; stylizacja rzęs wszystkimi metodami, lifting rzęs, makijaż okolicznościowy, stylizacja paznokci (żelowe, hybrydowe), depilacja pastą cukrową, regulacja brwi / henna brwi i rzęs, opalanie natryskowe...
a cudowna atmosfera, wspaniała jakość i profesjonalizm są zawsze gratis :-)